>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

99m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca “Porcelani 1” tek Rruga “Xhanfize Keko”, një ndër zonat më të qeta dhe të kërkuara që krijon të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Me një sipërfaqe totale prej 99.85m2 ku 88.56m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 11.29m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.