>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

1+1

62m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Mozaiku i Tiranës. Me një sipërfaqe prej 62m2, apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i përshtatshëm edhe për aktivitet biznesi.
Cmimi i shitjes 95000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.