>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të kërkuar nga njerezit, tek Residenca Kodra e Diellit 2. Me sipërfaqe 75m2 apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organzuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 3 të një godine me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Aktualisht është i dhënë me qera – 450 Euro/muaji.
Cmimi i shitjes 110000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.