>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

1+1

85m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vertical Forest është ndërtesa më e re në qendër të Tiranës, e projektuar si një ndërtesë me gjelbërim të përhershëm, ku e gjithë fasada e godinës do ti sigurojë qytetit sipërfaqe të gjelbëruara.
Shitet apartament me tiplogji 1+1. Ka sipërfaqe totale 85.63m2 nga të cilat 69.6m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 16.03m2 është sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e dytë banim, me ashensor.
Çmimi 2700 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.