>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

1+1

80m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në një ndër zonat më të frekuentuara dhe preferuara të qytetit, në Myslym Shyr. Apartamenti posedon sipërfaqe totale prej 80m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, tualet, ballkon. Ndodhet në katin e 6 të një godine të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti jepet për shitje i mobiluar.
Cmimi i shitjes 1700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.