>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

3+2

180m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në zonën e Xhamllikut dhe posedon një sipërfaqe totale prej 181.80m2 ku 165.80m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 16m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka të perfshirë në cmim edhe 2 poste parkimi.
Cmimi i shitjes 145000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.