>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

99m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Selvia, një ndër zonat më të preferuara në qytetin e Tiranës. Me një sipërfaqe totale 99.44m2 nga të cilat 87.19m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.25m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine të sapo përfunduar me ashensor. Apartamenti ka mundësi blerje posti parkimi me vlerën 25000 Euro.
Cmimi i shitjes 170.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.