>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

5+4

243m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek blloku i vilave në Selitë. Me një sipërfaqe 243m2, apartamenti është i organizuar në 5 dhomë gjumi, sallon me siperfaqe 60m2, kuzhinë, 4 tualete tualete, depo . Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka orientim Jug-Perëndim. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.