>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Rruga Hoxha Tahsim. Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 125m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 2 dhoma për soxhorno, kuzhinë, 2 tualete me dritare dhe ballkon. Ndodhet në katin e 2 të një godine të mirëadministruar pa ashensor. Ka mundësi ndarje në 2 apartamente 1+1. Apartameni është i përshtatshëm edhe për aktivitete të ndryshme biznesi. Zona në të cilën ndodhet i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi i shitjes 125000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.0682055050

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.