>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

2+1

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Ambasador 3. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 21 të një pallati me ashensor. Shitet i mobiluar. Apartamenti është i investuar në detaje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 365000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.