>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

1+1

94m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Ambasador 3. Me sipërfaqe totale prej 94.37m2 ku 79.31m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15.06m2 është sipërfaqja e përbashkët, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, dhomë garderobe, dhomë lavanderie, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 5 të një pallati me ashensor. Shitet i mobiluar. Apartamenti është i investuar në detaje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 250000 Euro
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.