>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Tiranë

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugën Sadik Petrela dhe disponon një sipërfaqe totale prej 60m2. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një godine në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 59000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.