>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Vertical Forest Tiranë

2+1

126.11m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vertical Forest është një nga projektet më të mëdha europiane të rizhvillimit, i përbërë nga dy kulla rezidenciale nga të cilat më e madhja është 26 kate dhe 110 metra e lartë dhe kulla më e vogël është 18 kate dhe 76 metra e lartë.Vertical Forest është ndërtesa më e re në qendër të Tiranës, e projektuar si një ndërtesë me gjelbërim të përhershëm, ku e gjithë fasada e godinës do ti sigurojë qytetit sipërfaqe të gjelbëruara.

Shitet apartament me tiplogji 2+1. Ka sipërfaqe ndërtimi 126.11 m2 nga të cilat 102.50 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 23.61 m2 është sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e 12 banim, me ashensor. Cmimi 2800 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.