>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

128m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë apartament për shitje në zonën e Lungomares, në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe 128m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 3 të një godinë me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti dhe shitet bosh.
Cmimi i shitjes 1200 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.