>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

140m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Ujit të Ftohtë, një zonë mjaft e kërkuar gjatë sezonit veror. Me sipërfaqe 140m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një godine të re me ashensor. Ka mundësi blerje garazhdi me sipërfaqe 30m2 me qepen. Apartamenti ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 1400 Euro/m2.
Cmimi i shitjes së garazhdit 40000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.