>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

1+1

99m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Ujit të Ftohtë, në një ndër zonat më të kërkuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 99m2, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.