>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

3+2

170m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë Bibliotekës Publike, Vlorë. Posedon një sipërfaqe prej 170m2, ka tipologji 3+1+2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine 4 katëshe. Shitet bosh. Apartamenti ndodhet në një zonë që i krijon të gjitha facilitetet.
Cmimi i shitjes 91000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.