>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

160m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë apartament për shitje tek zona e Plazhit të Vjetër me sipërfaqe të brendshme 160m2 dhe sipërfaqe verande 40m2. Apartamenti është i organzuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe verandë. Ndodhet në katin e 7 të një godine në vijën e parë bregdetare dhe ka pamje nga deti. Me sipërfaqen që apartamenti disponon mund të bëhet ndarje edhe për një apartament tjetër.
Cmimi i shitjes 220000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.