>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

135m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti për shitje ndodhet tek Rruga “Hasan Kushta”, apartamenti posedon një sipërfaqe prej 135m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, kuzhinë, korridor lidhës për të gjitha dhomat, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godine me ashensor. Shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.