>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

3+2

155m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti për shitje ndodhet në Rrugën “Trans-ballkanike”. Me sipërfaqe 155m2 apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 4 të një godine të re me ashensor. Apartamenti jepet për shitje i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar.
Cmimi i shitjes 100000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.