>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

116m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek zona e Skelës. Apartamenti ka sipërfaqe 116m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën është pallati i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 750 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.