>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

117m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Stacioni i Trenit dhe posedon një sipërfaqe prej 117 m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet në katin e 8 me ashensor. Apartamenti ka orientim Veri-Perëndim. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 74000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.