>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

160m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në Lagjen Uji i Ftohtë. Apartamenti ka sipërfaqe 160m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një kompleksi vilash 4 katëshe në përfundim e sipër. Kompleksi ka pishinë dhe vendparkimi për makina. Apartamenti ka pamje nga deti. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.