>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

3+1

84m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në Lagjen “Lef Sallata”. Apartamenti posedon një sipërfaqe neto prej 84m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 5 të një godine të mirëadministruar pa ashensor. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 42000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.