>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Vlorë

1+1

67.47m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1 tek Rezidenca më e re,në Vlorë, pranë Vilave Qeveritare. Apartamenti ka sipërfaqe totale 62.47 m2 dhe sip.të brendshme 49.37 m2.Ndodhet në katin e pestë. Kompleksi në të cilin ndodhet apartamenti është i sapo ndërtuar, ofron dhe një pishinë në funksion të banorëve. I gjithë kompleksi shikon nga deti, me një pamje fantastike dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Së bashku me apartamentin shitet dhe një parkim me vlerën 15000 Euro.
Cmimi i apartamentit është 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.