>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

2+1

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Bashkia. Apartamenit ka sipërfaqe prej 100m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një godine të mirëadministruar pa ashensor. Jepet për shitje i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet.
Cmimi i shithes 60000 Euro. (i diskutueshëm)
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.