>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Vlorë

1+1

50m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë apartament për shitje në Qendër të qytetit me sipërfaqe 50m2 dhe me tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 35000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.