Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Vlorë

Pamje nga Deti

3+2

300m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament me pamje nga deti. Apartamenti organizohet në një ambjent pritje me hapësirë të bollshme, tre dhoma gjumi ku secila ka tualet. Ka një sipërfaqe prej 300 m2. Apartamenti ofron një pamje mahnitëse nga deti dhe ambjenti i brendshëm është i mobiluar sipas një stili modern në të cilin i është kushtuar rëndësi detajeve. Apartamenti është i pabanuar më parë. Pajisjet dhe mobiljet janë të cilësisë së parë.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.