>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Zogu i Zi, Tiranë

3+2

136m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament dhe papafingo në Zog të Zi, pranë Doro City. Apartamenti ka tipologji 3+1+2 tualete, ndodhet në katin e 12. Posedon sipërfaqe prej 136 m2. Gjithashtu ka dhe një papafingo me të njëjtën sipërfaqe. Apartamenti është i investuar dhe ofron hapësira të bollshme me mundësi organizimi sipas kërkesës së klientit. Zona në të cilën ndodhet përbën një mundësi të mirë investimi dhe ofron të gjitha facilitet e duhura për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.