>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament për shitje afër Hotel ” Flower ” , Golem

2+1

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament për shitje afër Hotel ” Flower ” në Golem.
Apartamenti ka tipologji 2+1 , me një sipërfaqe prej 70 m2 .
Shitet I mobiluar dhe  është i investuar në detaje.
Ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.