>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament për shitje në Rrugën “Panorama”, Tiranë

3+2

112m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament për shitje në Rrugën “Panorama”, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 112m2 dhe tipologji 3 + 1 + 2. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe dy tualete. Ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira dhe të preferuara të Tiranës. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje.
Cmimi i shitjes 150’000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.