>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament për shitje tek Residenca “Lion Park”

3+2

215m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Rezidenca “Lion Park” do ju ofroj cdo gjë që ju nevojitet, cilësi elitare ndërtimi, 5 ashensore, fasada termoizoluese me kapuç 20 cm, mbulesa muri dhe ndarjet jane me suva, lartësi dyshemeje 3.1, xham termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje ambjente të përbashkëta, shërbime, vazo të lëvizshme në ballkone, etj. Pallati do të ofrojë 13 kate banimi, kati 0 i cili përbëhet nga njësi shërbimi, dhe 3 kate parkim nëntokë.
Apartamenti për shitje ka sipërfaqe totale prej 214.87m2 nga të cilat 130.52m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 60.46m2 është sipërfaqja e ballkoneve dhe 23.89m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet në katin e 6. Apartamenti ka pamje nga parku.
Cmimi i shitjes 3300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.