>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament për shitje tek Residenca “Lion Park”

2+1

176m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Rezidenca “Lion Park” do ju ofroj cdo gjë që ju nevojitet, cilësi elitare ndërtimi, 5 ashensore, fasada termoizoluese me kapuç 20 cm, mbulesa muri dhe ndarjet janë me suva, lartësi dyshemeje 3.1, xham termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje ambjente të përbashkëta, shërbime, vazo të lëvizshme në ballkone, etj. Pallati do të ofrojë 13 kate banimi, kati 0 i cili përbëhet nga njësi shërbimi, dhe 3 kate parkim nëntokë.
Apartamenti për shitje ka sipërfaqe totale prej 176.05m2 nga të cilat 120.92m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 33m2 është sipërfaqja e ballkoneve dhe 22.13m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet në katin e 6. Apartamenti ka pamje nga parku.
OKAZION!

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.