>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente 1+1 tek Iliria plazh , Durrës

Shumë pranë detit !

1+1

66m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamente në shitje tek një pallat i ri i sapo ndërtuar tek Iliria në plazh, Durrës. Apartamentet kanë tipologji 1+1. Njëri ndodhet në katin e 5 me sipërfaqe 72.96 m2 bruto dhe tjetri ndodhet në katin e 7 me sipërfaqe 65.99 m2 bruto.
Pallati ka ashensor dhe  punime shumë cilësore. Ndodhet shumë pranë detit.

Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 850 Euro\m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.