>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente 3+1 në shitje tek Kompleksi Favina, Korçë

3+1

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

I ndodhur vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit të Korçës, Kompleksi Rezidencial Favina përbëhet nga 6 ndërtesa të dallueshme me mbi 500 apartamente në total. Standardet e larta të ndërtimit si dhe dizajni i gjerë dhe elegant i vetë apartamenteve, së bashku me të gjitha shërbimet thelbësore rezidenciale si shkolla, kopshte, supermarkete dhe banka që rrethojnë këtë vendndodhje, e bëjnë Kompleksin Rezidencial Favina një vend mjaft tërheqës për të jetuar në qytetin e Korçës.

Shiten 13 apartamente të tipologjisë 3+1. Apartamentet kanë sipërfaqe të ndryshme dhe ndodhen në kate të ndryshme. Janë të pajisur me ashensor dhe disa janë të mobiluar, pjesërisht të mobiluar ose bosh. Çmimi është okazion, 480 euro/m2. Punimet janë shumë të mira dhe cilësore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.