>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente në shitje në Durrës

1+1

53m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Dy godina banimi dhe shërbimi 4-6 Kate + 2 kate parkim nëntokë, punimet për të cilin kanë filluar në maj të vitit 2011, me investues dhe ndërtues shoqërinë “ARLIS CONSTRUCTION“, ndodhet në Rruga Pavarësia, Lagjia Nr.13, Plazh, Durrës, në një zonë mjaft të përshtatshme për shtëpi pushimi dhe jo vetëm. Posedojnë certifikatë pronësie.
Shiten apartamente me tipologji 1+1

Ap 1: Kati i parë
Sipërfaqja netto: 46.7 m2
Sipërfaqja Brutto: 53.7 m2

Ap 2: Kati i parë
Sipërfaqja netto: 36.3 m2
Sipërfaqja Brutto: 41.7 m2

Ap 3: Kati i Pestë
Sipërfaqja netto: 46 m2
Sipërfaqja Brutto: 53 m2

Cmimi i shitjes 600 Euro/m2.

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.