>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente në shitje në Rezidencën “White Hill”, Durrës.

3+1

150m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

White Hill Residence, rezidenca më e re në zonën e Currilave me standartet më të fundit të ndërtimit dhe unike në llojin e saj.
Apartamentet janë me sipërfaqe dhe tipologji të ndryshme: 1+1 me sipërfaqe 77m2, 2+1 me sipërfaqe 120m2 dhe 3+1 me sipërfaqe 150m2. Shitet 1200 euro/m2.
Apartamentet kanë sistem kapot të jashtëm. Tualetet janë të gjitha inkaso.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.