>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente në shitje tek LakeLand Residence

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vendosur pranë liqenit të mrekullueshëm të Farkës, Lakeland Residence është një mënyrë e shkëlqyer jetese në Tiranë.
Projekti ofron ambjente dhe paisje të klasit të lartë, projekti ofron për rezidentët e saj hapësirë për aktivitete sportive, supermarket, parking për cdo godinë, shkollë fillore dhe pishina për të rritur dhe fëmijë.

Apartament 2+1 me sipërfaqe 116.7 m2, orientim Lindje-Jug-Perëndim,i organizuar në soxhorno+kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Cmimi është 175050 Euro.
Apartament 1+1 me sipërfaqe 75.5 m2, orientim Jug-Perëndim, i organizuar në soxhorno+kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
Cmimi është 112500 Euro.
Apartament 1+1 me sipërfaqe 79.68 m2, orientim Jug-Perëndim,i organizuar në soxhorno+kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
Cmimi është 119520 Euro.
Cmimi 1500 Euro/m2.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.