Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente në shitje tek Rezidenca “Dyrrakium”, Durrës

2+1

Në shitje

Përshkrimi

Apartamente me tipologji 2+1 dhe 3+1 dhe me sipërfaqe te ndryshme.
Cmimet variojnë 1200-1500€/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.