Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartamente në shitje tek Rruga e Durrësit, Tiranë

1+1

78m²

Në shitje

Përshkrimi

Dy apartamente në shitje tek Rruga e Durrësit, Tiranë.
Me një sipërfaqe 78m2. Ndodhen në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën ndodhen apartamentet është mjaft e kërkuar nga njerëzit si për qera mujore po ashtu edhe për airbnb, mundësi shumë e mirë për investim. Aktualisht apartamentet janë të dhënë me qera. Apartamentet posedojnë dhe hipotekë. SHiten me cmimin 139’000 Euro të dy së bashku.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.