>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Bar-Restorant në shitje në Ibë-n e Poshtme, Tiranë

None

3662m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Bar-Restorant në shitje në Ibë-n e Poshtme, Tiranë.
Ofrojmë për shitje ambjent biznesi me sipërfaqe 3662m2. Ambjenti është i organizuar në një kat dhe i gjithi është bar-restorant i kompletuar. Ka klientelë të ngritur prej vitesh. Ambjenti posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes është 350000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.