Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Biznes me qera- Bulevardi Fan Noli, Korçë

Totalisht i investuar!

None

900m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet me qera biznes, Bulevardi Fan Noli Korçë. Ka sipërfaqe totale 900 m2 nga të cilat 250 m2 janë ndërtim.

Organizimi i objektit:

Kati i parë: Kuzhinë e kompletuar dhe tualet.

Kati i dytë: Lokal i gjithi i kompletuar.

Kati i tretë: Sallë dasmash.

Kati i katërt: Dy dhoma të kompletuara dhe tualet.

Objekti ka oborr me hapësirë shumë të madhe dhe është i rregulluar dhe i organizuar shumë mirë, i përshtatshëm për evente të ndryshme. Objekti ështe ndërtuar me punime shumë cilësore dhe është i pajisur me ashensor. Cmimi 2000 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.