>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Biznes me qera tek Pazari i Vjetër, Korçë

None

120m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera biznes tek Pazari i Vjetër, Korçë. Është ndërtesë 2 kate + podrum me sipërfaqe 40 m2 secili kat. Aktualisht kati përdhe dhe podrumi funksinojnë si lokal. Kati i parë është ambjent qendrimi, suitë. Disponon dhomë gjumi, ambjent ndenje me kuzhinë, tualet. Ndërtesa është e gjitha e kompletuar dhe funksionale, me biznes të ngritur. Gjithashtu ka vend jashtë për 30 skabote ose për 10 tavolina. Ndodhet në një zonë mjaft të frektuentuar dhe të preferuar të qytetit të Korçës. Mundësi mjaft e mire investimi! Cmimi 80.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion oe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.