>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Bujtinë në shitje ose me qera – Boboshticë

None

860m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera bujtinë në Boboshticë. Bujtina është e përbërë nga 3 kate dhe ka sipërfaqe trualli 860 m. Secili kat ka sipërfaqe 110 m2. Organizimi i bujtinës. Kati i parë: ambjent banimi- sallon-kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 dhomë e përdorur për maganizim, 2 tualete. Kati i dytë: sallon i madh, 3 dhoma gjumi me tualet brenda çdo dhomë. Kati i tretë është papafingo me 4 dhoma gjumi, me tualet secila dhomë. Është ndërtim i ri. Disponon shkallë nga brenda dhe nga jashtë. Ka oborr të rregulluar dhe kopësht me pemë frutore. Përveç ndërtesës ka një furrë druri dhe vend për barbecue. Gjithashtu ka vend për parkim. Cmimi i shitjes 350,000 euro i diskutueshëm. Cmimi i qerasë 1500 euro/muaj. Mundësi e mire investimi pasi zona është e frekuentuar nga turistë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.