Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Bujtinë në shitje tek Lagjia 9 Korçë

Totalisht e investuar!

None

145m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet bujtinë në Korçë, Lagjia 9. Bujtina është e përbërë nga 3 kate. Ka sipërfaqe trualli 145 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 125 m2 për çdo kat. Organizimi në total i vilës: 2 suita, 2 dhoma çift, 1 dhomë për 3 persona, 1 kuzhinë dhe një dhomë ndenje. Gjithashtu ka dhe tualet për çdo dhomë. Bujtina është e ndërtuar me punime shumë cilësore dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Mundësi e mirë investimi pasi qyteti i Korçës vitet e fundit është një destinacion i preferuar turistik. Cmimi 20.000.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.