>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Cmim Okazion! Apartament në shitje- Don Bosko

2+1

104m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje, Cmim Okazion.Parallel Living Residence, pozicionohet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në rrugën “Don Bosko”.
Stili arkitektonik i realizuar në të tre volumet e rezidencës e bën atë të ketë një pamje madhështore dhe identifikuese si një godinë banimi e cila ofron kushte dhe cilësinë më të lartë të banimit.
Apartamenti që ofrojmë për shitje ka sipërfaqe totale 103.58 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 90.53 m2. Ndodhet në katin e dytë, godinë e re, me ashensor dhe cilësi të lartë ndërtimi. Apartamenti ka tipologji 2+1, i organizuar në ambjentin e ndenjes+ kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete. Cmimi i shitjes 1030€/m2.  Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected]lcon.al ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.