>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Cmim Okazion-Apartament në shitje tek Amerikan 3, Tiranë

1+1

57.4m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Cmim Okazion-Apartament në shitje tek Amerikan 3, Tiranë.
Godinë banimi dhe shërbimi 8-9 kate, me 2 kate parkim nëntokë.
Ofrojmë për shitje apartament në shitje me sipërfaqe totale 57.4m2, ku 49.05m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.35m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 8 banim të një godine të re me ashensor. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe që krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 850 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.