>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Cmim okazion-Apartament në shitje tek Bulevard i Ri i Tiranës

2+1

114m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Cmim okazion-Apartament në shitje tek Bulevard i Ri i Tiranës.
Me një sipërfaqe të brendshme 114m2 dhe 80 m2 verandë, me tipologji 2+1+2, ku është e organizuar me dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete ku njëri prej tyre është me dritare. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Zona plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.