>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Cmim Okazion-Apartament në shitje-Tiranë

2+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë Liqenit të Thatë, me një sipërfaqe totale 125m2 ku sipërfaqja e banimit është 108.7 m2 dhe tipologji 2+1+2. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti jepet bosh, ka dhe një garazhd.
Cmimi i shitjes së apartamentit 1200 Euro/m2.
Cmimi i garazhdit 15000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.