>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Dhoma me qera ditore tek Bulevardi Fan Noli, Korçë

None

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepen dhoma me qera ditore tek Bulevardi Fan Noli, Korçë. Dhomat janë të kompletuara me të gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhen në Bulevard kryesor, zonë e cila është afër qendrës dhe mjaft e frekuentuar. Ndodhen në një vilë te re e përbërë nga 3 kate. Disponon dhe vend për parkim. Cmimi 3,000 lekë/nata.
Për më shumë informacion na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.